Accessonico 2 Paket Fiber Optik uzatma kablosu Dişi Optik Çoğaltıcı Toslink Dijital Ses Uzatma Kablosu Konnektör

Accessonico 2 Paket Fiber Optik uzatma kablosu Dişi Optik Çoğaltıcı Toslink Dijital Ses Uzatma Kablosu Konnektör

₺ 7.94

Taze

2 adet Fiber Optik Kablo Uzatıcılar, 2 optik toslink kablosunu birleştirerek bu adaptörle optik toslink kablonuzun uzunluğunu uzatın.Bu adaptörle birlikte iki Toslink kablosu bağlayın.odanın çevresinde bulunan Dolby hoparlörler gibi surround sese sahip geniş odalar için.CD, D/A Dönüştürücüler, Dolby Digital DTS Surround ses alıcıları, DVD, Mini Disk oynatıcılar ve kaydediciler, Pro Audio kartları vb.İle uyumludur.İtibarımızı inşa ediyoruz, Mükemmel hizmet ve hızlı yanıt vaat ediliyor.memnun değilseniz paranızı geri aldınız, satın aldıktan sonra endişelenmeyin. 2 adet Fiber Optik Kablo Uzatıcılar, 2 optik toslink kablosunu birleştirerek bu adaptörle optik toslink kablonuzun uzunluğunu uzatın.Bu adaptörle birlikte iki Toslink kablosu bağlayın.odanın çevresinde bulunan Dolby hoparlörler gibi surround sese sahip geniş odalar için.CD, D/A Dönüştürücüler, Dolby Digital DTS Surround ses alıcıları, DVD, Mini Disk oynatıcılar ve kaydediciler, Pro Audio kartları vb.İle uyumludur.İtibarımızı inşa ediyoruz, Mükemmel hizmet ve hızlı yanıt vaat ediliyor.memnun değilseniz paranızı geri aldınız, satın aldıktan sonra endişelenmeyin. 2 Paket Fiber Optik uzatma kablosu Dişi Dişi Optik Çoğaltıcı Toslink Dijital Ses Uzatma Kablosu Konnektör Adaptörleri.

Kategorisinde en iyi teklif

100M OS2 lc'den lc'ye Fiber Bağlantı Kablosu, Tek Modlu SFP Fiber Atlama Kablosu, Çift Yönlü LC-LC 9/125um, 1G / Taze
100M OS2 lc'den lc'ye Fiber Bağlantı Kablosu, Tek Modlu SFP Fiber Atlama Kablosu, Çift Yönlü LC-LC 9/125um, 1G /

✅Premium Seramik Yüksük : Düşük ekleme kaybı, iyi tekrarlanan ekleme ve çıkarma performansı, kararlı iletim.Kaliteli zirkonyum seramik halka, optimum IL ve RL sağlar ve size mü

₺ 2.33
DOITOOL Çalışma Nefes Maske Kafa Hairband Kaymaz Out Erkekler Kapak Bantlar Atletik Aksesuarları Ev Sabitleme Kahve Taze
DOITOOL Çalışma Nefes Maske Kafa Hairband Kaymaz Out Erkekler Kapak Bantlar Atletik Aksesuarları Ev Sabitleme Kahve

SPOR BAŞÖRTÜSÜkulaklara zarar veren ip.düğme kafası kapağı.FİTNESS kafa bandıkulaklara zarar veren ip.kaymaz kafa bandı.ELASTİK kafa bandıYoga yaparken, yüzleri yıkarken vb.P

₺ 14.00