Vücut Ağırlığı Yelek Profesyonel Ağırlık Yelek Ayarlanabilir Ağırlık Ceket için Koşu Pull-Up Ağırlık Kaldırma Spor

Vücut Ağırlığı Yelek Profesyonel Ağırlık Yelek Ayarlanabilir Ağırlık Ceket için Koşu Pull-Up Ağırlık Kaldırma Spor

₺ 0.33

Taze

Vücudunuzu inşa etmenize yardımcı olun : Bu egzersiz yeleği, kilo vermek, sağlıklı kalmak için iyi bir kuvvet antrenmanı yapmanıza yardımcı olabilir. 1. Özellikler : NP + naylondan yapılmıştır ve yük 1 KG demir blok kullanılarak serbestçe ayarlanabilir. 2. Fonksiyon, çömelme eğitimi / çığır açan eğitim/kuvvet antrenmanı / esnekliği arttırmak ve vücut dengesini arttırmak. 3. Naylon malzeme yumuşaktır ve teri hızlı bir şekilde emebilir ve ağırlık 1 kg'lık bir demir blok ile isteğe göre ayarlanabilir. 4. Sıkı kalın dikişin atlaması kolay değildir, düşmeyi önleyici ve aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlüdür, egzersiz sürecini daha güvenli hale getirir ve çoklu havalandırma deliklerinin tasarımı ter buharlaşmasına elverişlidir. 100 % tatmin edici hizmet : ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz 24 saat içinde size cevap verecektir.Ürün adı : ağırlık yelekrenk : siyahşartname : 10 KG / 20kgmalzeme : naylon malzeme, demir blokprompt : 1. Ürün fotoğrafında görüntülenen dekoratif öğeleri içermez.2. Teslim süresi 20-30 gündür.30 gün sonra siparişi hala alamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.3. Manuel ölçümler nedeniyle, bazı hatalar olabilir, lütfen 3-5 cm farkına izin verin, teşekkür ederim.4. Spot ışığı ve farklı insanlar farklı renk anlayışlarına sahip olduklarından, belirli bir renk olabilir, ancak makul bir aralıkta lütfen dikkatlice seçin.5. İhtiyaçlarınızı yüksek kaliteli ürünlerle karşılayabileceğimize inanıyoruz.Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

10KG/20KG:
Material: nylon material, iron block
Prompt:
1. Does not include decorative items displayed in the product photo.:
2. Delivery time is 20-30 days. If you still can't receive the order after 30 days, please contact us.:
3. Due to manual measurements, there may be some errors, please allow 3-5cm difference, thank you.:
4. Because the spotlight and different people have different understandings of color, there may be a certain color, but within a reasonable range, please choose carefully.:
5. We believe that we can meet your needs with high quality products. If you find any problems with our products, please feel free to contact us by email to resolve the issue. :